OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Parapark

Parapark Atrakcje turystyczne na Gran Canarii
Parapark Atrakcje turystyczne na Gran Canarii
Parapark Atrakcje turystyczne na Gran Canarii

Wyzwanie dla tych, którzy szukają tajemniczego doświadczenia

Kto nie marzył o przeżyciu pewnego dnia własnej przygody i rozwiązaniu zagadki? Parapark znajdujący się tuż obok Playa del Inglés, w południowej części wyspy Gran Canarii, jest idealnym centrum rozrywki dla tych, którzy szukają niecodziennych doświadczeń. Po przekroczeniu progu drzwi, od razu zaczyna się wyzwanie, które polega na tym, aby odnaleźć wyjście zanim skończy się czas. Ale nie będzie to łatwe: puzzle, zagadki, ukryte obiekty i praca zespołowa to klucz do wydostania się z obiektu. Urządzenie odmierzające czas pokazuje ile minut zostało jeszcze do końca próby.

Gra w ucieczkę dla całej rodziny w Gran Canarii

Wyzwania, które proponuje Parapark, nie da się pokonać w pojedynkę – współpraca i wspólne działanie to nieodzowna część zabawy. Czy z rodziną, czy z przyjaciółmi, czy też w parach, podczas tej tajemniczej gry zespołowej, polegającej na ucieczce, składającej się z maksymalnie pięciu elementów, wystawione zostanie na próbę poczucie przygody, logika i adrenalina wszystkich uczestników.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ