Angry Birds Activity Park

Zabawy gier wideo w parku rozrywki

Angry Birds Activity Park jest jedynym parkiem rozrywki mającym licencję na popularne gry na telefony komórkowe, znajdującym się w południowej Europie. Park rozrywek ma za zadanie rozwinąć witalność dzieci poprzez dynamiczne ćwiczenia, które łączą wysiłek fizyczny i zabawę. W związku z czym, każdy plac zabaw jest przeznaczony do promowania aktywności fizycznej w zależności od danej grupy wiekowej. Rekreacyjny raj w Mogán, w południowej części wyspy Gran Canarii, pomaga poprawić rozwój fizyczny dziecka w rodzinnym otoczeniu.

Ciekawe zabawy dla rodziców i dzieci w Mogán

Angry Birds Activity Park jest terenem z wieloma obszarami przeznaczonymi do grania, skakania i zwiedzania. Do dyspozycji sportowców są boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Dla pilotów przygotowano tor z gokartami na pedały. Akrobaci do swojej dyspozycji mają trampoliny, rampy do zjeżdżania i odcinek z wyściółką Parkour. A dla najbardziej zwinnych przygotowano pistolety powietrzne, aby strzelać gumowymi kulami do świnek – złodziei. Tak jak w oryginalnej grze, ale na świeżym powietrzu i w otoczeniu orzeźwiających strumieni parującej wody.

Catering
Localidad
Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
14 54805
262
262
10045