Aqualava Waterpark

Apartamenty z parkiem wodnym w Playa Blanca

Aqualava Waterpark jest parkiem wodnym w kompleksie apartamentów Relaxia Lanzasur Club. Położony w Playa Blanca, na południu wyspy, oferuje wyjątkową okazję połączenia wypoczynku z zabawą. Choć każdy ma dostęp do tego parku, tylko użytkownicy apartamentów mają bezpłatny dostęp do jego obiektów. W ten sposób oprócz spędzenia dnia pomiędzy atrakcjami wodnymi można skorzystać z minigolfa, spa, supermarketu i nocnych zajęć animacyjnych. Doskonały park dla niezapomnianego urlopu rodzinnego.

Atrakcje wodne z klimatyzowanymi basenami w Lanzarote

Park wodny Aqualava Waterpark posiada wiele atrakcji dla wszystkich. W strefie dla dzieci mieści się zamek ze zjeżdżalniami o różnych kształtach i ogromny kubeł, który co chwilę rozlewa wodę. Wolna rzeka, Río Lento, jest idealna, aby dać się ponieść prądowi wodnemu w samotności lub w dwójkę. A oprócz zjeżdżalni dla dorosłych jest również basen ze sztucznymi falami. Jako ciekawostkę należy podkreślić, że jest to zrównoważony park wodny, gdyż wykorzystuje lokalną energię geotermiczną dla podgrzewania basenów.

Catering
Offers
Is accessible
Localidad
Playa Blanca
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045