Holiday World

Park rozrywki w Maspalomas

Holiday World znajduje się w południowej części wyspy Gran Canarii i jest idealnym miejscem dla najmłodszych. Oferuje wiele atrakcji i zajęć dla dzieci, takich jak przejażdżka na kucykach, widowisko papug, a także kino 4D. Dla starszych jest diabelski młyn, z którego rozpościera się widok na cały ośrodek turystyczny w Maspalomas. Położenie w centrum handlowym zapewnia dostęp do barów i restauracji, gdzie można coś przekąsić. Tutaj dzieci świetnie spędzają czas bawiąc się z rodzicami przez cały dzień.

Zabawy dla dzieci na wyspie Gran Canarii

Holiday World zapewnia atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Małe dzieci mogą cieszyć się z karuzeli, samochodzików zderzających i basenu z piłkami. Starsze preferują dreszcz emocji, który zapewni przejażdżka na diabelskim młynie bądź Sky Drop, z którego można skoczyć z wysokości 20 metrów. Pod koniec dnia nie ma nic lepszego niż gra w kręgle oraz przekąska w postaci hot doga – zakończenia dnia w iście amerykańskim stylu. A jeśli dorośli wolą siłownię lub spa, mogą skorzystać z usług animatorów, którzy ciekawie zorganizują czas dzieciom.

Catering
Localidad
Maspalomas
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
14 54805
262
262
10045