DZIEŃ NA PLAŻY NA WYSPACH KANARYJSKICH

Contenido

Na Wyspach Kanaryjskich będziesz mógł skorzystać z kilometrów spektakularnych plaży dla spędzenia dnia z rodziną, pospacerowania po brzegu, poleżenia dla wypoczynku lub zagubienia się z twoim partnerem w idyllicznym krajobrazie. Oprócz tego przyjemne temperatury o każdej porze roku, bezchmurne niebo i ponad 3000 godz. słońca w roku sprawiają, że możesz korzystać z niekończących się plaż Wysp Kanaryjskich zawsze kiedy chcesz.

Towarzysz nam w tym dniu na plaży!

Masz ochotę na zabawny dzień?
CHODŹMY NA PLAŻĘ!

Contenido

Wyspy Kanaryjskie oferują ci niezliczone opcje spędzenia dnia na plaży. Tylko musisz zdecydować na co najbardziej masz ochotę: zagubić się na dziewiczej plaży aby o wszystkim zapomnieć, dobrze się bawić z twoimi dziećmi na rodzinnej plaży ze wszelkim rodzajem usług czy po prosto odprężyć się i skorzystać z jednej z najpopularniejszych plaż.
Masz ponad 500 plaż bardzo blisko ciebie WYBIERZ SWOJĄ!

Imagen
El Cotillo. Fuerteventura
El Cotillo. Fuerteventura

Z pewnością jesteś głodny
DO JEDZENIA!

Contenido

Masz tyle opcji co plaży. Możesz usiąść w restauracji z widokiem na morze i spróbować typowych dań kanaryjskich takich jak: sancocho (rodzaj zupy warzywnej), papas con mojo (ziemianki z sosem) lub też ryby pochodzące z okolicy jak np. vieja lub salema (salpa). Ale jeżeli wolisz jeść ze stopami w piasku w pobliżu wody, z pewnością jest jakaś budka z napojami i przekąskami, w której możesz spróbować przepysznych przekąsek z ośmiornicy, skorupiaków pąkli z grilla, pieczonych sardynek, salpicón (sałatki mięsnej lub rybnej)… i rozpocząć w ten sposób popołudnie z dobrym smakiem w ustach.
 

A kiedy chcesz się orzeźwić…
KĄPIEL!

Contenido

Jeżeli z czegoś są sławne plaże Wysp Kanaryjskich to z ich czystych i przejrzystych wód o stałej temperaturze przez cały rok w granicach 20ºC, które nie tylko zapraszają cię do orzeźwiającej kąpieli ale również pozwalają na uprawianie każdego sportu wodnego. Dlatego na wielu z nich odnajdziesz szkoły surfingowe, w których będziesz mógł wdrożyć się lub udoskonalić swoją technikę na desce.
 

A jeżeli odważysz się zobaczyć morze z innego puntu widzenia możesz zanurzyć się i odkryć jeden z najbogatszych ekosystemów morskich na świecie w trakcie jednej z wielu wypraw organizowanych przez szkoły nurkowania.
 

Imagen
Papagayo, Lanzarote.
Papagayo, Lanzarote.

MAGICZNE ZMIERZCHY

Contenido

Zmierzch, po dniu pełnym relaksu lub rozrywki to jedna z najszczególniejszych chwil jakich można doświadczyć na plaży. To idealny moment, aby pospacerować po brzegu lub usiąść i podziwiać morze oraz zobaczyć jak słońce powoli znika zza horyzontem.

Na Wyspach Kanaryjskich zmierzchy są bardzo charakterystyczne, bo słońce zlewa się z morzem tworząc burzę pomarańczowych blasków i iskier na powierzchni wody.

Idealne zakończenie dla idealnego dnia na plaży.

Imagen
Benijo. Tenerife
Benijo. Tenerife