Podróżować pomiędzy wyspami

Poruszaj się po tym archipelagu

Z której wyspy chcesz wyruszyć?

Choose island as source
Choose island as destination
LA GRACIOSA LANZAROTE FUERTEVENTURA GRAN CANARIA TENERIFE LA GOMERA LA PALMA EL HIERRO
Descripción general

Wyspy Kanaryjskie oferują ci wiele opcji przemierzenia wszystkich tych wysp z możliwością podróżowania pomiędzy tymi liniami w sposób szybki i wygodny. Wszystkie mają lotnisko i port morski, w których operują różne przedsiębiorstwa świadcząc usługi na wielu różnych trasach. Ponadto, odległości są tak krótkie, że mało czasu ci zajmie przemieszczenie się z jednego na drugie miejsce.

Icono avión
Nazwa
Icono Avión
Imagen
Icono Avión
Titular avión
Samolotem
Descripción avión

Archipelag posiada 8 lotnisk, które łączą wszystkie wyspy między sobą. Czas przelotu we wszystkich wypadkach to mniej niż godzina i jest wiele wylotów przez cały dzień.

Icono barco
Nazwa
Icono Barco
Imagen
Icono Barco
Titular barco
Statkiem
Descripción barco

Podróżować statkiem pomiędzy wyspami zazwyczaj jest tańszą opcją, a dodatkowo oferuje inną panoramę, w trakcie której łatwo jest się spotkać z delfinami i innymi gatunkami. Możesz popłynąć z jednej wyspy na drugą różnymi liniami jakie łączą archipelag w sposób częsty i dostępny, choć również istnieje możliwość popłynięcia na pokładzie statku rejsowego..
 

Icono excursión
Nazwa
Icono Mapa
Imagen
Icono Mapa
Titular excursiones
Wycieczki
Descripción excursiones

Innym sposobem odwiedzenia sąsiednich wysp jest poprzez zorganizowane wycieczki statkiem lub żaglowcem, które wypływają i wracają w tym samym dniu i dają okazję poznania nowych miejsc bez konieczności spędzenia nocy na innej wyspie.