OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Z wyspy na wyspę poruszaj się po tym archipelagu

Wybierz z jakiej wyspy chcesz wyruszyć

La Palma El Hierro La Gomera Tenerife Gran Canaria Fuerteventura Lanzarote La Palma El Hierro La Gomera Tenerife Gran Canaria Fuerteventura Lanzarote

Elige desde qué isla quieres salir

Wybierz na jaką wyspę chcesz dotrzeć

Wyspy Kanaryjskie oferują ci wiele opcji przemierzenia wszystkich tych wysp z możliwością podróżowania pomiędzy tymi liniami w sposób szybki i wygodny. Wszystkie mają lotnisko i port morski, w których operują różne przedsiębiorstwa świadcząc usługi na wielu różnych trasach. Ponadto, odległości są tak krótkie, że mało czasu ci zajmie przemieszczenie się z jednego na drugie miejsce..

Samolotem

Archipelag posiada 8 lotnisk, które łączą wszystkie wyspy między sobą. Czas przelotu we wszystkich wypadkach to mniej niż godzina i jest wiele wylotów przez cały dzień.

Masz do dyspozycji różne linie dla zakontraktowania swojej podróży:

statkiem

Podróżować statkiem pomiędzy wyspami zazwyczaj jest tańszą opcją, a dodatkowo oferuje inną panoramę, w trakcie której łatwo jest się spotkać z delfinami i innymi gatunkami. Możesz popłynąć z jednej wyspy na drugą różnymi liniami jakie łączą archipelag w sposób częsty i dostępny, choć również istnieje możliwość popłynięcia na pokładzie statku rejsowego..

Wycieczki

Innym sposobem odwiedzenia sąsiednich wysp jest poprzez zorganizowane wycieczki statkiem lub żaglowcem, które wypływają i wracają w tym samym dniu i dają okazję poznania nowych miejsc bez konieczności spędzenia nocy na innej wyspie.

Wycieczki pomiędzy wyspami