Park Morski César Manrique

Spektakularne baseny ze słoną wodą w stolicy Teneryfy

Park Morski César Manrique położony jest na południowym wybrzeżu stolicy Teneryfy – Santa Cruz de Tenerife. Oferuje niepowtarzalne widoki na Audytorium Teneryfy, zaprojektowanego przez Santiago Calatrava, ogród botaniczny Palmétum i morze. W tym centrum rozrywki do dyspozycji gości jest duży parking, a dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej jest bardzo łatwy. Wyposażenie parku obejmuje trzy baseny z wodą morską, restauracje, tarasy, szatnie z ciepłą wodą i miejsca do opalania.

Niepowtarzalny design Césara Manrique

Pośmiertne dzieło słynnego artysty Césara Manrique, Park Morski w Santa Cruz de Tenerife został otwarty w 1995 r. W projekcie wykorzystano naturalne elementy, takie jak skały wulkaniczne, palmy i rośliny ozdobne wraz z kaskadami ze słoną wodą. Wszystko to zostało doprawione oryginalnymi zabawkami wiatrowymi, zaprojektowanymi przez samego Manrique. Park jest otwarty przez cały rok, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród lokalnych gości, którzy spędzają tutaj weekendy i wakacje. Niezastąpione miejsce na spędzenie dnia przeznaczonego na relaks i zabawę w gronie rodzinnym.

Catering
Offers
Is accessible
Localidad
Santa Cruz de Tenerife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
14
262
262
10045