Lago Martiánez

Przepiękne baseny zaprojektowane przez Césara Manrique
Kompleks rekreacyjny Lago Martiánez (Jezioro Martiánez) położony jest w Puerto de la Cruz, w północnej części wyspy Teneryfa. Z niepowtarzalnymi widokami na morze i Teide, w kompleksie znajduje się również duże sztuczne jezioro otoczone basenami, szmaragdowe wody, ogrody, tarasy i restauracje. Park został zaprojektowany w połowie lat siedemdziesiątych przez znanego artystę Césara Manrique, który wykorzystał elementy tradycyjnej architektury i flory Wysp Kanaryjskich.
Rozrywka dla całej rodziny nad morzem
Uznane za Dobro Kultury w kategorii Ogrody Historyczne, Lago Martiánez zapewnia przestrzeń do wypoczynku dla wszystkich grup wiekowych. Cztery baseny przeznaczone są dla dorosłych, a inne trzy przystosowane są dla dzieci, wszystkie otoczone miejscami przeznaczonymi do opalania, wyposażonymi w hamaki i parasole. W kompleksie znajduje się kilka tarasów, kiosków, restauracji, a od 2006 r. również kasyno – wszystko, aby jeszcze bardziej uzupełnić idealny dzień w słońcu i morzu.
Catering
Is accessible
Localidad
Puerto de La Cruz
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045