Castillo de San Miguel

Uczta ze średniowiecznym na południu Teneryfy

W pobliżu Los Cristianos, na południowej części Teneryfy, znajduje się imponujący Castillo de San Miguel – Zamek Świętego Michała. Każdy, kto odwiedza to miejsce, może cofnąć się w czasie do średniowiecza, aby cieszyć się prawdziwym i autentycznym spektaklem, na który składają się turnieje i gry średniowieczne, podczas udziału w bankiecie. Najmłodsi domownicy będą zdumieni siłą koni i jasnością mieczy. Cała rodzina natomiast będzie dopingować rycerza reprezentującego ją w turnieju i śmiać się z wystąpień dwornego błazna zamku.

Występy i muzyka, aby noc była wesoła

Po zakończeniu turnieju i uczty, której stale przewodniczą hrabiowie zamku Castillo de San Miguel, goście przejdą do przestronnej sali baletowej – Salón de Baile. Występy baletowe, akrobatyczne i capoeira są powszechne w tej sali, w której muzyka odgrywa najważniejsze znaczenie. Odwiedzający Castillo de San Miguel przeżyją ekscytującą noc, pełną zabaw, którą trudno będzie zapomnieć. Nie ważne czy przyjdziesz w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, dobra zabawa jest gwarantowana!

Catering
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045