Park Wodny Oasis Lago Taurito

Hotel z parkiem wodnym na Gran Canaria
Oasis Lago Taurito jest idealny dla relaksu i rozrywki, gdyż jest on jednym parkiem wodnym wewnątrz hotelu. Paradise Lago Taurito Hotel posiada pełną gamę usług z dodatkami dla zakwaterowania rodzin, a jego park wodny jest wspaniały dla najmłodszych z uwagi na jego zabawne atrakcje. Położony w pierwszej linii plaży w pobliżu Puerto de Mogán, na południu tej wyspy, jest on doskonały dla zregenerowania sił i naładowania energii na urlopie.
Słona woda dla rozrywki i wody termalne dla relaksu
W Mogán mieści się jedyny park wodny o słonej wodzie na Wyspach Kanaryjskich. Oferuje mnóstwo zjeżdżalni do ślizgania, wspinania i huśtania, wszystko to pachnące morzem. Również posiada on w pobliżu wiele usług takich jak restauracje, bary i sklepy, a nawet siłownię i tereny sportowe dla uprawiania tenisa lub padel. A dla pełnej odnowy i zapomnienia o całym Bożym Świecie jest on uzupełniony o centrum odnowy biologicznej i spa z wodami termalnymi. Oasis Lago Taurito to czysta rozrywka dla dzieci przy pełnym relaksie rodziców.
Catering
Offers
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
Taurito
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
54805
262
262
10045