Sioux City

Park tematyczny Dzikiego Zachodu

W Sioux City pojedynki są jeszcze na porządku dziennym. Kowboje prowadzą stada bydła jego ulicami, a bandycie napadają na banki pociskami z dynamitu. W Saloon dzieli się stół z szeryfem, w Banku pachnie prochem strzelniczym, a w Zoo chodzą tarantule, wiją się grzechotniki i dziwny kajman albinos z Luizjany. Sioux City to nie byle jakie miejsce to park tematyczny poświęcony Dzikiemu Zachodowi w San Bartolomé de Tirajana, zaprojektowany, aby pobudzał wyobraźnię dzieci.

Widowiska z Indianami i kowbojami w San Bartolomé de Tirajana

Stworzony w 1971r. jako plan filmowy położony jest na południu wyspy Gran Canaria, a obecnie oferuje różne widowiska i niezapomniane doświadczenia dla całej rodziny. Najmłodsi przeniesieni zostają do czasów kowbojów jeżdżąc konno, bawiąc się podkowami lub kładąc na więziennym łóżku. Ale ostrożnie z silnym, pustynnym słońcem! Prawdziwi kowboje zawsze powinni pić dużo świeżej wody i chronić swoją skórę ochronnym kremem przeciwsłonecznym.

Catering
Parking
Shows
Localidad
San Bartolomé de Tirajana

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
14 54805
262
262
10045