Wyniki wyszukiwania

1519 wyniki dla
Categoría
Plaże
Titular

Plaża Morro Jable

We wspaniałym kurorcie turystycznym Morro Jable, na południu wyspy Fuerteventura, mieści się ogromna plaża o białym piasku i turkusowej wodzie, która zmienia odcienie turkusowego koloru w szmaragdowe. Znana jest jako plaża Morro Jable i rozciąga się na północ od plaży Las Gaviotas, po stare miasto nadmorskiego miasteczka Morro Jable, na południu. Przemierzyć tę kilku kilometrową i egzotyczną plażę aleją jaka się ciągnie wzdłuż niej oznacza skorzystać nie tylko ze stref handlowych ale również z emblematycznego widoku na latarnię w Morro Jable, zarysowującą się na tle morza.

Kultura

Dziedzictwo Césara Manrique

Wyspa uformowana przez artystę. Tak można postrzegać Lanzarote. Wpływ Césara Manrique, twórcy uniwersalnego i pioniera ekologizmu, jest zauważalny dla każdego podróżnika odwiedzającego wyspę.

Kultura

INNE OBLICZE WYSP KANARYJSKICH

Poza unikalnym klimatem, rajskimi plażami, czy bujną przyrodą, na Wyspach Kanaryjskich będziesz miał możliwość poznania tradycji i celebrowania imprez kulturalnych, które pozostały niezmienne na przestrzeni setek lat - walory, które przyciągają na wyspy coraz większą ilość gości i które pomogą Ci trochę lepiej poznać kanaryjski charakter.

Rejsy wycieczkowe

Co zobaczyć na La Palmie podczas rejsu?

Rękodzieło, gastronomia, historia, tradycyjna architektura, wulkany, morze, bujne lasy czy góry, a wszystko to bez utraty z oczu oceanu.

Wybrzeże i plaża

Najlepsze plaże Fuerteventury

Które plaże na Fuerteventurze najlepiej odwiedzić? Oto nasze propozycje.

Wybrzeże i plaża

Najlepsze plaże na La Palmie

La Palma jest znana przede wszystkim z górzystego ukształtowania terenu i obfitej roślinności, którą można podziwiać na szlakach ze wspaniałymi widokami we wszystkich odcieniach zieleni.

Nurkowanie

8 ciekawostek dotyczących rezerwatu morskiego na La Palmie

Od 2001 roku na wyspie La Palma znajduje się rezerwat morski, który obejmuje pas wybrzeża o długości 15 kilometrów.

Wybrzeże i plaża

Co robić na La Palmie z dziećmi

La Palma to doskonałe miejsce na rodzinne wakacje

Wiatr i fale

Kitesurfing i windsurfing na Fuerteventurze: co warto wiedzieć

Przy średniej rocznej temperaturze około 24 stopni Celsjusza wiatr i fale sprawiają, że jest to idealna lokalizacja dla najlepszych zawodów kitesurfingowych.

Śluby

Nie ma nic nad miłość wyrażoną pod rozgwieżdżonym niebem

La Palma: najlepsze niebo, aby zobaczyć gwiazdy świecące obok osoby, którą kochasz.