Wyniki wyszukiwania

1314 wyniki dla
Kultura
Dziedzictwo i kultura Wysp Kanaryjskich
Odkryj fascynującą kulturę Wysp Kanaryjskich, której przejawy to sztuka, święta, muzyka, tradycje i oczywiście, karnawał.
Sport na łonie natury
Trail running
Bieganie w terenie jest sportem pełnym wrażeń, w którym każdy musi znać do maksimum swoje ograniczenia i zdolności. Dlatego nic lepszego dla jego uprawiania niż miejsce które dostarcza nieskończonych możliwości.
Sport na łonie natury
Wspinaczka wysokogórska
Wyspy Kanaryjskie dostarczają wyjątkowych warunków do uprawiania wspinaczki wysokogórskiej. Z uwagi na ich wulkaniczne pochodzenie, wzdłuż wszystkich tych wysp można odnaleźć bardzo różne rodzaje terenów i skał.
Przyroda
Obserwowanie gwiazd
Wyspy Kanaryjskie są znane na arenie międzynarodowej z niepowtarzalnych warunków do obserwowania gwiazd. Nad jakością tutejszego nieba czuwa Ustawa o jakości astronomicznej obserwatoriów Kanaryjskiego Instytutu Astrofizyki i świadczą o niej trzy Rezerwaty Starlight
Sport na łonie natury
Kolarstwo
Przejechać samotną trasę na Wyspach Kanaryjskich w słonecznym dniu o temperaturze w granicach 20º, prawie nie mijając się z innymi pojazdami, odkrywając nowy krajobraz za każdym zakrętem i goniąc morze na horyzoncie.
Przyroda
WYSPA LA GOMERA
Na wyspie La Gomera będziesz mógł przeskakiwać z jednego krajobrazu w drugi całkowicie odmienny oraz poczuć jak jej bujna i magiczna roślinność powoli cię otula.
Sport na łonie natury
Paralotniarstwo
Zobaczyć te wyspy z rzutu ptaka to jedno z najlepszych przeżyć jakie można doświadczyć na Wyspach Kanaryjskich.
Sport na łonie natury
Biegi na orientację
Siedem wysp i wiele map, aby odkryć wszystko, co Wyspy Kanaryjskie mają do zaoferowania w sporcie na orientację.
Nurkowanie
Miejsca do nurkowania
Wyspy Kanaryjskie to prawdziwy raj do nurkowania. Da się to zauważyć w ilości szkół i miejsc do nurkowania znajdujących się na wyspach.
Żeglarstwo
Porty i przystani
Odwiedzenie Wysp Kanaryjskich statkiem zawsze jest najlepszą opcją dla tych, którzy lubią cieszyć się morzem w całej pełni. Dla nich wyspy dysponują ponad 30 portami i marinami zdolnymi pomieścić statki o wszelkiej długości.