Casa de Los Balcones

Historyczny klejnot z rzeźbionymi drewnianymi balkonami i kanaryjskim patio

W historycznym centrum La Orotava, w północnej części wyspy Teneryfy, znajduje się klejnot architektury z XVII wieku, którego drewniane rzeźbione balkony i zdobienia z kwiatów przyciągają wzrok wszystkich odwiedzających. W jego wnętrzu odwiedzający odkryją piękny kanaryjski patio z widocznymi śladami typowego rzemiosła z Wysp Kanaryjskich, począwszy od produkcji wina, po hafty czy wyroby z wikliny. W pokojach można dowiedzieć się, w jaki sposób wytwarzane są tradycyjne produkty i uzyskać więcej informacji o tym, jak wyglądało życie przed dwustoma laty.

Poznaj tradycje w dworkach kanaryjskich

Naprzeciwko Casa de los Balcones – Domu z Balkonami można odwiedzić Casa del Turista – Dom Turysty, z przepięknymi widokami na wulkan Teide od strony patio i najsłynniejsze dywany z piasku, które każdego roku przygotowuje się podczas uroczystości w La Orotavie. Obok nich znajduje się imponująca Casa Lercaro z popularną kawiarnią i restauracją. Jest to idealne miejsce na odpoczynek w zakątku wypełnionym dworskim powietrzem.

Catering
Localidad
La Orotava
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045