OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

WYSPA

LA PALMA

PIĘKNA
WYSPA
Z uwagi na jej niesamowite krajobrazy, imponujące wulkany, rozległe lasy, gościnne plaże i niebo pełne gwiazd ta wyspa znana jest jako piękna wyspa.
REZERWAT TZW.
STARLIGHT
Dzięki jej czystemu niebu i wyjątkowych warunków do obserwowania ciał niebieskich, ta wyspa posiada wyróżnienie Starlight, które honoruje nieba o najlepszej jakości astronomicznej.
ŚWIATOWY REZERWAT
BIOSFERY
Za każdym razem coraz więcej obszaru uzyskiwało to wyróżnienie, aż w końcu w roku 2002 UNESCO ogłosiło całą tę wyspę Rezerwatem Biosfery.
1.000 KM
SZLAKÓW PIESZYCH
Pełna sieć oznakowanych i wyznaczonych szlaków obiega tę wyspę, co zamienia ją w raj dla miłośników trekkingu.
WITAMY NA WYSPIE LA PALMA
Ta wulkaniczna wyspa wygląda jakby była pomalowana na kolor zielony z uwagi na jej rozległe lasy o prehistorycznej roślinności. Pośród niej będziesz mógł złączyć się z przyrodą pod jednym z najlepszych sklepień niebieskich na świecie dla obserwowania gwiazd, odpoczywania na jednej z tutejszych gościnnych plaż lub odbycia wycieczki pomiędzy wulkanami i wąwozami.

Przemierzaj magiczne szlaki o niewielkich wodospadach, a kiedy dojdziesz na szczyt, patrz w górę. Z pewnością będzie to bardzo szczególne doświadczenie.
/
Bliżej
gwiazd
Czyste nieba La Palma będące pod ochroną dostarcza ci bardzo dobrych warunków dla obserwowania gwiazd zarówno jeżeli robisz to na własny rachunek jak i zakontraktujesz nocną trasę z przewodnikiem lub sesje obserwacyjne ze spektakularnych punktów widokowych. Jeżeli chcesz poczuć się bliżej wszechświata ze skały Roque de los Muchachos na wysokości 2420m n.p.m. i jednego z najpełniejszych obserwatoriów teleskopowych na świecie, uzyskasz jeden z najlepszych widoków.
/CZEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ/