Teneryfa

The Amazing Rockers Homenaje a Los Sombras

04 July 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

THE AMAZING ROCKERS tworzą muzycy z Teneryfy, Pepe Rancel, Fernando Foronda, Paco Urbano, Manolo Santana, Juan Cobo, Tony Mederos i Víctor Cáceres, którzy na koncercie złożą hołd słynnej grupie Los Sombras z Teneryfy, która w latach 1965-1970 odegrał na Wyspach Kanaryjskich istotną rolę, jako wierne odzwierciedlenie i konsekwencja młodzieńczej przemiany promowanej i inspirowanej niepowstrzymaną siłą muzyki odtwarzanej przez zespoły rockowe, soulowe i rytmiczno-bluesowe z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych w okresie 1960

Uhonorowany zespół – Los Sombras – został bardzo dobrze przyjęty przez ówczesną młodzież z Wysp Kanaryjskich i dzięki świeżości i innowacyjności swojego unikalnego stylu do dziś zachowuje radosne wspomnienie swoich występów w Club A Go Go w La Laguna, Real Casino de Tenerife, Real Club Náutico, Sloopy's w Santa Cruz, Estadio Insular na Gran Canarii, Atlantic Festival w Puerto de La Cruz i innych miastach na wyspach, wspomnienia, które wciąż żyją w umysłach pokoleń swoich czasów .

THE AMAZING ROCKERS przywrócą dobrą muzyczną twórczość Los Sombras tym koncertem/hołdem, reinterpretując piosenki kompozytorów, grup i piosenkarzy z lat 50. , Wilson Pickett, Little Richard, Brenton Wood, The Beatles, Buddy Holly, Elvis, Ben E. King, Chuck Berry i Delbert McClinton.

Uczestnicy tego hołdu będą się cieszyć koncertem niemal tak samo, jakby sami Sombras wrócili z zasłużonego odpoczynku w Rock Paradise na to „wydarzenie”.

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO