The Amazing Rockers Homenaje a Los Sombras

Teneryfa

Minione wydarzenia

04 July 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

THE AMAZING ROCKERS tworzą muzycy z Teneryfy, Pepe Rancel, Fernando Foronda, Paco Urbano, Manolo Santana, Juan Cobo, Tony Mederos i Víctor Cáceres, którzy na koncercie złożą hołd słynnej grupie Los Sombras z Teneryfy, która w latach 1965-1970 odegrał na Wyspach Kanaryjskich istotną rolę, jako wierne odzwierciedlenie i konsekwencja młodzieńczej przemiany promowanej i inspirowanej niepowstrzymaną siłą muzyki odtwarzanej przez zespoły rockowe, soulowe i rytmiczno-bluesowe z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych w okresie 1960

Uhonorowany zespół – Los Sombras – został bardzo dobrze przyjęty przez ówczesną młodzież z Wysp Kanaryjskich i dzięki świeżości i innowacyjności swojego unikalnego stylu do dziś zachowuje radosne wspomnienie swoich występów w Club A Go Go w La Laguna, Real Casino de Tenerife, Real Club Náutico, Sloopy's w Santa Cruz, Estadio Insular na Gran Canarii, Atlantic Festival w Puerto de La Cruz i innych miastach na wyspach, wspomnienia, które wciąż żyją w umysłach pokoleń swoich czasów .

THE AMAZING ROCKERS przywrócą dobrą muzyczną twórczość Los Sombras tym koncertem/hołdem, reinterpretując piosenki kompozytorów, grup i piosenkarzy z lat 50. , Wilson Pickett, Little Richard, Brenton Wood, The Beatles, Buddy Holly, Elvis, Ben E. King, Chuck Berry i Delbert McClinton.

Uczestnicy tego hołdu będą się cieszyć koncertem niemal tak samo, jakby sami Sombras wrócili z zasłużonego odpoczynku w Rock Paradise na to „wydarzenie”.

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React