Teneryfa

Los Mesoneros. Tour Europa'23

10 September 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

Los Mesoneros to popowy zespół założony w Wenezueli, ale obecnie mieszkający w Meksyku. W młodym wieku iz kilkoma piosenkami na ulicy udało im się uzyskać wysoką rotację w głównych stacjach radiowych w ich kraju, tworząc część tętniącej życiem sceny Pop Rock w Wenezueli. Później debiutanckim albumem „Indelible” zdobyli cztery nominacje do Latin Grammy, bijąc rekord wenezuelskiego zespołu z największą liczbą nominacji w jednej edycji.
Na swoim drugim albumie „Caiga La Noche” skonsolidowali się jako międzynarodowy zespół, osiedlając się w Meksyku i odbywając „wyprzedaną” trasę koncertową po Ameryce Łacińskiej, Europie i Stanach Zjednoczonych.
Po kilku latach koncertowania ponownie weszli do studia i wydali album „Pangea”, który na zawsze zmienił życie Los Mesoneros za sprawą ich przebojów „Te Lo Advertí”, „Pangea” i „Últimas Palabras”. ponownie zdobywając dwie nominacje do Latin Grammy.
Niedawno wydali dwa albumy koncertowe „Live Desde Pangea” i „10 Años de Indeleble”, z kolejną nominacją do Latin Grammy za pierwszym razem, zdobywając w sumie siedem nominacji w ciągu całej swojej kariery i bijąc rekord największej frekwencji w transmisji strumieniowej koncert zespołu z Wenezueli z ""10 years of Indeleble"".
W 2022 i jak dotąd w 2023 roku Los Mesoneros udostępnił kilka zapowiedzi tego, jaki będzie ich nowy album, który ma zostać wydany w 2023 roku, poprzez piosenki „DOS”, „No Terminamos De Terminar” z udziałem Big Soto, „Despidete Bien”, „Más Tuyo” i jego najnowszy singiel „El Puesto Es Mío”.
Ważny:
To wydarzenie jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia.
Osoby niepełnoletnie do lat 16 mogą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie osoby dorosłej.

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO