Los Mesoneros. Tour Europa'23

Teneryfa

Minione wydarzenia

10 September 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

Los Mesoneros to popowy zespół założony w Wenezueli, ale obecnie mieszkający w Meksyku. W młodym wieku iz kilkoma piosenkami na ulicy udało im się uzyskać wysoką rotację w głównych stacjach radiowych w ich kraju, tworząc część tętniącej życiem sceny Pop Rock w Wenezueli. Później debiutanckim albumem „Indelible” zdobyli cztery nominacje do Latin Grammy, bijąc rekord wenezuelskiego zespołu z największą liczbą nominacji w jednej edycji.
Na swoim drugim albumie „Caiga La Noche” skonsolidowali się jako międzynarodowy zespół, osiedlając się w Meksyku i odbywając „wyprzedaną” trasę koncertową po Ameryce Łacińskiej, Europie i Stanach Zjednoczonych.
Po kilku latach koncertowania ponownie weszli do studia i wydali album „Pangea”, który na zawsze zmienił życie Los Mesoneros za sprawą ich przebojów „Te Lo Advertí”, „Pangea” i „Últimas Palabras”. ponownie zdobywając dwie nominacje do Latin Grammy.
Niedawno wydali dwa albumy koncertowe „Live Desde Pangea” i „10 Años de Indeleble”, z kolejną nominacją do Latin Grammy za pierwszym razem, zdobywając w sumie siedem nominacji w ciągu całej swojej kariery i bijąc rekord największej frekwencji w transmisji strumieniowej koncert zespołu z Wenezueli z ""10 years of Indeleble"".
W 2022 i jak dotąd w 2023 roku Los Mesoneros udostępnił kilka zapowiedzi tego, jaki będzie ich nowy album, który ma zostać wydany w 2023 roku, poprzez piosenki „DOS”, „No Terminamos De Terminar” z udziałem Big Soto, „Despidete Bien”, „Más Tuyo” i jego najnowszy singiel „El Puesto Es Mío”.
Ważny:
To wydarzenie jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia.
Osoby niepełnoletnie do lat 16 mogą uczestniczyć w zajęciach w towarzystwie osoby dorosłej.

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React