Teneryfa

Ara Malikian

16 September 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"„Koncert w pawilonie Santiago Martín 16 września. THE ARA MALIKIAN WORLD TOUR
ARA MALIKIAN WYSTĘPUJE W SANTIAGO MARTÍN PAVILION NA TENERYFIE, PREZENTUJĄC SWOJĄ OSTATNIĄ TRASĘ.
Kiedy zobaczyłam, jak mój synek po raz pierwszy chodzi po miesiącach upadków, nieudanych prób, uderzeń i ponownych próbach, zrozumiałam, że pewnego dnia wszyscy jesteśmy tą siłą, o której czas każe nam zapomnieć.
Dzieci są najbardziej autentycznymi istotami, jakie można znaleźć. Są dzikie, w samej swej istocie są czułe i pełne obraźliwej prawdy. Nie boją się popełnić błędu, są swobodni i wyraziści, a wszystko co robią jest pełne sztuki.
Jeśli spojrzysz na dziecko, zrozumiesz prawie wszystko, czym byłeś i że minęło trochę czasu, odkąd pozwoliłeś sobie być właśnie tym.
Ta trasa jest wynikiem obserwowania dorastania mojego syna, dorastania u jego boku, to wszystkie te dźwięki i melodie, które próbują ukształtować to, co czułem i inspirowałem się nim i życiem przez niego. To spotkanie z dzieckiem, którym nie mogłem być i marzyłem o byciu. To hołd dla tych istot, które są wolne jak wolny ptak.
Ta trasa jest pełna dinozaurów, robotycznych kałamarnic, wehikułów czasu, latających fortepianów i dwujęzycznych mimów. Ta płyta jest tym, o czym zapomniałem, a co jest tak potężne: magią odkrywania każdego dnia i każdej ścieżki jako fascynującej, niezależnie od tego, co ze sobą niosą”.
"

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO