Ara Malikian

Teneryfa

Minione wydarzenia

16 September 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"„Koncert w pawilonie Santiago Martín 16 września. THE ARA MALIKIAN WORLD TOUR
ARA MALIKIAN WYSTĘPUJE W SANTIAGO MARTÍN PAVILION NA TENERYFIE, PREZENTUJĄC SWOJĄ OSTATNIĄ TRASĘ.
Kiedy zobaczyłam, jak mój synek po raz pierwszy chodzi po miesiącach upadków, nieudanych prób, uderzeń i ponownych próbach, zrozumiałam, że pewnego dnia wszyscy jesteśmy tą siłą, o której czas każe nam zapomnieć.
Dzieci są najbardziej autentycznymi istotami, jakie można znaleźć. Są dzikie, w samej swej istocie są czułe i pełne obraźliwej prawdy. Nie boją się popełnić błędu, są swobodni i wyraziści, a wszystko co robią jest pełne sztuki.
Jeśli spojrzysz na dziecko, zrozumiesz prawie wszystko, czym byłeś i że minęło trochę czasu, odkąd pozwoliłeś sobie być właśnie tym.
Ta trasa jest wynikiem obserwowania dorastania mojego syna, dorastania u jego boku, to wszystkie te dźwięki i melodie, które próbują ukształtować to, co czułem i inspirowałem się nim i życiem przez niego. To spotkanie z dzieckiem, którym nie mogłem być i marzyłem o byciu. To hołd dla tych istot, które są wolne jak wolny ptak.
Ta trasa jest pełna dinozaurów, robotycznych kałamarnic, wehikułów czasu, latających fortepianów i dwujęzycznych mimów. Ta płyta jest tym, o czym zapomniałem, a co jest tak potężne: magią odkrywania każdego dnia i każdej ścieżki jako fascynującej, niezależnie od tego, co ze sobą niosą”.
"

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React