OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Radazul

Radazul Mariny i przystanie na Teneryfie
Radazul Mariny i przystanie na Teneryfie
Radazul Mariny i przystanie na Teneryfie

Marina chroniona od wiatru na Teneryfie

Położona we wschodniej części Teneryfy, przystań Radazul jest chroniona przed wiatrem dzięki swojej konstrukcji i usytuowaniu. Ma 360 metrów do cumowania i 700 metrów pirsów, na których jest 200 miejsc do cumowania. Wśród oferowanych usług znajdują się 20 i 60-tonowe ‘travelifty’, stały żuraw i pochylnia licząca 6 metrów szerokości, która pozwala na wyciagnięcie statku na ląd w celu przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych. Maksymalne zanurzenie wynosi 3,90 metrów przy niskim stanie wody i 6 metrów przy wysokim stanie wody.

Bezpośredni dostęp do kawiarni i restauracji na przystani

Wzdłuż pirsów, które mają dostęp do słodkiej wody i elektryczności, jest też wiele restauracji i kawiarni z bezpośrednim dostępem do mola. Za kilka metrów można również znaleźć szkoły nurkowania, kaplicę i wypożyczyć samochód – idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiedzać wyspę. Na molo znajdują się również usługi mechaniczne i nadzoru.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
202

202

6 m./ 4 m.

6 m./ 4 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ