Radazul

Marina chroniona od wiatru na Teneryfie

Położona we wschodniej części Teneryfy, przystań Radazul jest chroniona przed wiatrem dzięki swojej konstrukcji i usytuowaniu. Ma 360 metrów do cumowania i 700 metrów pirsów, na których jest 200 miejsc do cumowania. Wśród oferowanych usług znajdują się 20 i 60-tonowe ‘travelifty’, stały żuraw i pochylnia licząca 6 metrów szerokości, która pozwala na wyciagnięcie statku na ląd w celu przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych. Maksymalne zanurzenie wynosi 3,90 metrów przy niskim stanie wody i 6 metrów przy wysokim stanie wody.

Bezpośredni dostęp do kawiarni i restauracji na przystani

Wzdłuż pirsów, które mają dostęp do słodkiej wody i elektryczności, jest też wiele restauracji i kawiarni z bezpośrednim dostępem do mola. Za kilka metrów można również znaleźć szkoły nurkowania, kaplicę i wypożyczyć samochód – idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiedzać wyspę. Na molo znajdują się również usługi mechaniczne i nadzoru.

Lashings
202
Max draught
6 m./ 4 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
El Rosario

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045