OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Przystań La Galera

Przystań La Galera + Mariny i przystanie na Teneryfie
Przystań La Galera + Mariny i przystanie na Teneryfie
Przystań La Galera + Mariny i przystanie na Teneryfie

Marina w Candelarii

Położona na wybrzeżu Candelarii, we wschodniej części Teneryfy, przystań La Galera ma 170 miejsc do cumowania, które przyjmują łodzie do maksymalnie 20 metrów długości. Łodzie zacumowane w marinie mogą korzystać z usług żurawia, czyszczenia łodzi, które są dostępne na samym molo, jak i tzw. suchej mariny. Każdy pirs posiada również dostęp do słodkiej wody i energii elektrycznej. Zanurzenie w czasie odpływu w tym porcie wynosi 5 metrów.

Rozrywka i zakupy obok przystani

Kilka metrów od portu, który jest wyposażony w parking, odwiedzający mogą znaleźć kawiarnie i restauracje, centrum handlowe oraz szeroki deptak idealny do spacerowania. W pobliżu mariny można wypożyczyć samochody do podróży po wyspie i skorzystać z uprzywilejowanego położenia Candelarii, połączonego zarówno z częścią południową jak i północą wyspy. Stolica Teneryfy, Santa Cruz, znajduje się zaledwie 20 km od przystani La Galera.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
176

176

5 m.

5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ