Przystań La Galera

Marina w Candelarii

Położona na wybrzeżu Candelarii, we wschodniej części Teneryfy, przystań La Galera ma 170 miejsc do cumowania, które przyjmują łodzie do maksymalnie 20 metrów długości. Łodzie zacumowane w marinie mogą korzystać z usług żurawia, czyszczenia łodzi, które są dostępne na samym molo, jak i tzw. suchej mariny. Każdy pirs posiada również dostęp do słodkiej wody i energii elektrycznej. Zanurzenie w czasie odpływu w tym porcie wynosi 5 metrów.

Rozrywka i zakupy obok przystani

Kilka metrów od portu, który jest wyposażony w parking, odwiedzający mogą znaleźć kawiarnie i restauracje, centrum handlowe oraz szeroki deptak idealny do spacerowania. W pobliżu mariny można wypożyczyć samochody do podróży po wyspie i skorzystać z uprzywilejowanego położenia Candelarii, połączonego zarówno z częścią południową jak i północą wyspy. Stolica Teneryfy, Santa Cruz, znajduje się zaledwie 20 km od przystani La Galera.

Lashings
176
Max draught
5 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Power
Lashing renting
Localidad
Candelaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045