OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port Los Cristianos

Port Los Cristianos Mariny i przystanie na Teneryfie
Port Los Cristianos Mariny i przystanie na Teneryfie
Port Los Cristianos Mariny i przystanie na Teneryfie

Przystań w południowej części Teneryfy

Port Los Cristianos, w południowej części Teneryfy, jest jednym z najważniejszych portów w ruchu pasażerskim na Wyspach Kanaryjskich ponieważ łączy się z wyspami La Gomera, El Hierro i La Palma. Jest to kluczowy cel podróży dla żeglarzy, którzy chcą zrelaksować się w jednej z najbardziej turystycznych i słonecznych części wyspy, a także skierować się do innych portów Wysp Kanaryjskich na kolejnym etapie swojej podróży.

Sporty wodne na przystani

Port Los Cristianos ma 200 miejsc do cumowania, które przyjmują do 20 metrów długości i 6 metrów głębokości w czasie odpływu. Pośród usług dostępnych dla klientów są: prysznice, żuraw, suchy dok, monitorowane przez cały dzień i kawiarnia. W przystani znajdują się szkoły żeglowania i nurkowania oferujące lekcje dla początkujących, aby móc cieszyć się sportami wodnymi, co przekłada się na szeroką ofertę rekreacyjną na lądzie.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
202

202

6 m./ 2,5 m.

6 m./ 2,5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ