Port Los Cristianos

Przystań w południowej części Teneryfy

Port Los Cristianos, w południowej części Teneryfy, jest jednym z najważniejszych portów w ruchu pasażerskim na Wyspach Kanaryjskich ponieważ łączy się z wyspami La Gomera, El Hierro i La Palma. Jest to kluczowy cel podróży dla żeglarzy, którzy chcą zrelaksować się w jednej z najbardziej turystycznych i słonecznych części wyspy, a także skierować się do innych portów Wysp Kanaryjskich na kolejnym etapie swojej podróży.

Sporty wodne na przystani

Port Los Cristianos ma 200 miejsc do cumowania, które przyjmują do 20 metrów długości i 6 metrów głębokości w czasie odpływu. Pośród usług dostępnych dla klientów są: prysznice, żuraw, suchy dok, monitorowane przez cały dzień i kawiarnia. W przystani znajdują się szkoły żeglowania i nurkowania oferujące lekcje dla początkujących, aby móc cieszyć się sportami wodnymi, co przekłada się na szeroką ofertę rekreacyjną na lądzie.

Lashings
202
Max draught
6 m./ 2,5 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Los Cristianos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
9 256
262
10045