OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Marina Rubicón

Marina Rubicón Mariny i przystanie na Lanzarote
Marina Rubicón Mariny i przystanie na Lanzarote
Marina Rubicón Mariny i przystanie na Lanzarote

Marina z wszystkimi udogodnieniami

Znajdująca się w południowej części wyspy Lanzarote, Marina Rubicón jest jedną z najlepiej wyposażonych przystani na wyspie. Położona pomiędzy plażami Papagayo oraz Playa Blanca – Białą Plażą i osłonięta przed wiatrami pasatami, może zaoferować wszelkie udogodnienia dla miłośników morza. Pirsy mogą pomieścić aż 487 łodzi do 70 metrów długości i oferują dostęp do słodkiej wody, prądu i Internetu. W samej marinie można skorzystać z usług zespołu profesjonalistów zajmujących się rozwiązaniem wszelkiego rodzaju problemów mechanicznych czy elektronicznych związanych ze statkiem.

Targowiska i sklepy w luksusowym porcie

Usługi cateringowe, przechowalnie i prysznice z szatniami w porcie sprawiają, że pobyt na łodzi staje się coraz bardziej komfortowy. Wokół jest szeroki wybór butików i restauracji, nie licząc targowisk otwartych w każdą środę i sobotę, które są idealnym miejscem, aby kupić prezenty i ręcznie wykonane cuda, nie oddalając się od morza. Marina Rubicón jest luksusowym portem, który ma zanurzenie 4,5 metrów przy niskim stanie wody.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
487

487

7 m./ 4,5 m.

7 m./ 4,5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ