Marina Rubicón

Marina z wszystkimi udogodnieniami

Znajdująca się w południowej części wyspy Lanzarote, Marina Rubicón jest jedną z najlepiej wyposażonych przystani na wyspie. Położona pomiędzy plażami Papagayo oraz Playa Blanca – Białą Plażą i osłonięta przed wiatrami pasatami, może zaoferować wszelkie udogodnienia dla miłośników morza. Pirsy mogą pomieścić aż 487 łodzi do 70 metrów długości i oferują dostęp do słodkiej wody, prądu i Internetu. W samej marinie można skorzystać z usług zespołu profesjonalistów zajmujących się rozwiązaniem wszelkiego rodzaju problemów mechanicznych czy elektronicznych związanych ze statkiem.

Targowiska i sklepy w luksusowym porcie

Usługi cateringowe, przechowalnie i prysznice z szatniami w porcie sprawiają, że pobyt na łodzi staje się coraz bardziej komfortowy. Wokół jest szeroki wybór butików i restauracji, nie licząc targowisk otwartych w każdą środę i sobotę, które są idealnym miejscem, aby kupić prezenty i ręcznie wykonane cuda, nie oddalając się od morza. Marina Rubicón jest luksusowym portem, który ma zanurzenie 4,5 metrów przy niskim stanie wody.

Lashings
487
Max draught
7 m./ 4,5 m.
Max length
70 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Playa Blanca
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
3
255
13 256
262
10045