OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port Tazacorte

Port Tazacorte Mariny i przystanie na La Palmie
Port Tazacorte Mariny i przystanie na La Palmie
Port Tazacorte Mariny i przystanie na La Palmie

Port w naturalnym środowisku na La Palmie

Na zachodnim wybrzeżu La Palmy, w pięknym otoczeniu przyrody zachęcającym do odpoczynku, znajduje się port Tazacorte. Oferuje on wiele usług, począwszy od warsztatu mechanicznego aż po dostęp do Wifi czy pralnię. 341 miejsca postojowe służą do cumowania łodzi do 20 metrów długości i 3 metrów głębokości. Port ten psiada również 50-tonowy ‘travelift’, żurawia oraz części zamienne.

Rodzinna marina w Tazacorte

Ta marina, o charakterze rodzinnym, ma centrum nurkowe, które działa przez okrągły rok dzięki ładnej pogodzie. W ciągu dnia można skorzystać z wycieczek, które organizowane są na samym molo, a o zmierzchu port Tazacorte oferuje znacznie więcej niż tylko morskie doświadczenie. Podziwianie pięknych zachodów słońca z łodzi czy zjedzenie kolacji pod przepięknym niebem La Palmy w przytulnej restauracji, która znajduje się w tej marinie, będzie doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci.

Isla La Palma

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
341

341

7 m./ 3 m.

7 m./ 3 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ