Port Tazacorte

Port w naturalnym środowisku na La Palmie

Na zachodnim wybrzeżu La Palmy, w pięknym otoczeniu przyrody zachęcającym do odpoczynku, znajduje się port Tazacorte. Oferuje on wiele usług, począwszy od warsztatu mechanicznego aż po dostęp do Wifi czy pralnię. 341 miejsca postojowe służą do cumowania łodzi do 20 metrów długości i 3 metrów głębokości. Port ten psiada również 50-tonowy ‘travelift’, żurawia oraz części zamienne.

Rodzinna marina w Tazacorte

Ta marina, o charakterze rodzinnym, ma centrum nurkowe, które działa przez okrągły rok dzięki ładnej pogodzie. W ciągu dnia można skorzystać z wycieczek, które organizowane są na samym molo, a o zmierzchu port Tazacorte oferuje znacznie więcej niż tylko morskie doświadczenie. Podziwianie pięknych zachodów słońca z łodzi czy zjedzenie kolacji pod przepięknym niebem La Palmy w przytulnej restauracji, która znajduje się w tej marinie, będzie doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci.

Lashings
341
Max draught
7 m./ 3 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Tazacorte
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
  • Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
5
255
13 256
262
10045