OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port Pasito Blanco

Port Pasito Blanco Mariny i przystanie na Gran Canarii

Konserwacja i mechanika w marinie

W pobliżu centrum turystycznego Maspalomas, na południu wyspy Gran Canaria, znajduje się port Pasito Blanco, o pojemności 388 miejsc cumowniczych dla łodzi do 40 metrów długości. Ta marina oferuje szeroki zakres usług, aby zapewnić komfort żeglarzom i udostępnić wszystko, co może być potrzebne do łodzi, począwszy od usług z zakresu konserwacji i mechaniki po 70-tonowy ‘travelift’. W pobliżu portu znajdują się supermarkety, pralnie i kawiarni.

Łącze Internetowe w przystani na wyspie Gran Canaria

Zanurzenie portu Pasito Blanco wynosi 3 metry w czasie odpływu. W miejscach do cumowania podłączony jest Internet, prąd, woda, a także znajdują się przechowalnie. Stacja benzynowa jest otwarta codziennie, we wszystkie dni tygodnia, do godz. 18:00, a monitoring działa przez 24 godziny na dobę. Na korzyść tej mariny przemawia bliskie położenia Maspalomas, ale także cisza i spokój, jako że nie znajduje się ona bezpośrednio przy centrum turystycznym.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
388

388

7 m./ 3 m.

7 m./ 3 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ