Port Pasito Blanco

Konserwacja i mechanika w marinie

W pobliżu centrum turystycznego Maspalomas, na południu wyspy Gran Canaria, znajduje się port Pasito Blanco, o pojemności 388 miejsc cumowniczych dla łodzi do 40 metrów długości. Ta marina oferuje szeroki zakres usług, aby zapewnić komfort żeglarzom i udostępnić wszystko, co może być potrzebne do łodzi, począwszy od usług z zakresu konserwacji i mechaniki po 70-tonowy ‘travelift’. W pobliżu portu znajdują się supermarkety, pralnie i kawiarni.

Łącze Internetowe w przystani na wyspie Gran Canaria

Zanurzenie portu Pasito Blanco wynosi 3 metry w czasie odpływu. W miejscach do cumowania podłączony jest Internet, prąd, woda, a także znajdują się przechowalnie. Stacja benzynowa jest otwarta codziennie, we wszystkie dni tygodnia, do godz. 18:00, a monitoring działa przez 24 godziny na dobę. Na korzyść tej mariny przemawia bliskie położenia Maspalomas, ale także cisza i spokój, jako że nie znajduje się ona bezpośrednio przy centrum turystycznym.

Lashings
388
Max draught
7 m./ 3 m.
Max length
40 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
San Bartolomé de Tirajana
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
2
255
13 256
262
10045