OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port Morro Jable

Port Morro Jable Mariny i przystanie na Fuerteventura
Port Morro Jable Mariny i przystanie na Fuerteventura
Port Morro Jable Mariny i przystanie na Fuerteventura

Przystań, która łączy Fuerteventurę z Gran Canarią

Port Morro Jable, w południowej części wyspy Fuerteventura znajduje się najbliżej sąsiedniej wyspy – Gran Canarii. Posiada stację benzynową, aby zaopatrzyć statki cumujące w 290 dostępnych miejscach. Z 5 metrami zanurzenia, obsługuje łodzie do 35 metrów długości. Wśród innych usług, port Morro Jable ma ‘travelift’, stację benzynową, pochylnię i kawiarnię. W tym porcie znajduje się również prom, który regularnie przewozi pasażerów między Gran Canarią i Fuerteventurą.

Gastronomia na Fuerteventura obok mariny

W pobliżu przystani znajdują się kawiarnie, gdzie można nabrać energii i zjeść śniadanie przed wypłynięciem na morze. Goście, którzy chcą spróbować dań przygotowywanych ze świeżych ryb, mogą odwiedzić Stowarzyszenie Rybaków i skosztować specjałów lokalnej kuchni nad morzem. Port oferuje usługi konserwacyjne i z zakresu mechaniki, aby zagwarantować prawidłowy stan łodzi, a także oferuje nadzór przez 24 godziny na dobę w celu zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa odwiedzającym.

Isla Fuerteventura

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

290

290

x m./ 5 m.

x m./ 5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ