Port Morro Jable

Przystań, która łączy Fuerteventurę z Gran Canarią
Port Morro Jable, w południowej części wyspy Fuerteventura znajduje się najbliżej sąsiedniej wyspy – Gran Canarii. Posiada stację benzynową, aby zaopatrzyć statki cumujące w 290 dostępnych miejscach. Z 5 metrami zanurzenia, obsługuje łodzie do 35 metrów długości. Wśród innych usług, port Morro Jable ma ‘travelift’, stację benzynową, pochylnię i kawiarnię. W tym porcie znajduje się również prom, który regularnie przewozi pasażerów między Gran Canarią i Fuerteventurą.
Gastronomia na Fuerteventura obok mariny
W pobliżu przystani znajdują się kawiarnie, gdzie można nabrać energii i zjeść śniadanie przed wypłynięciem na morze. Goście, którzy chcą spróbować dań przygotowywanych ze świeżych ryb, mogą odwiedzić Stowarzyszenie Rybaków i skosztować specjałów lokalnej kuchni nad morzem. Port oferuje usługi konserwacyjne i z zakresu mechaniki, aby zagwarantować prawidłowy stan łodzi, a także oferuje nadzór przez 24 godziny na dobę w celu zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa odwiedzającym.
Lashings
290
Max draught
x m./ 5 m.
Max length
35 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Morrojable
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
4
255
13 256
262
10045