OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port Gran Tarajal

Port Gran Tarajal + Mariny i przystanie na Fuerteventura
Port Gran Tarajal + Mariny i przystanie na Fuerteventura
Port Gran Tarajal + Mariny i przystanie na Fuerteventura

Wioska rybacka na przystani

Znajdujący się w południowej części wyspy Fuerteventura, port Gran Tarajal obsługuje zarówno łodzie rekreacyjne jak i rybackie na 170 miejscach do cumowania. Położony w małej miejscowości o tej samej nazwie, z odczuwalnym klimatem rybackim, może pochwalić się spokojem otaczających go wód. Spokój ten zawdzięcza się płaskorzeźbie terenu. Przystań wyposażona jest w ‘travelift’, żurawia, pochylnię, a na pirsach jest dostęp do prądu i wody pitnej. Poza tym, prysznice i toalety są dostępne dla wszystkich odwiedzających przystań.

Spokojna przystań do zacumowania na Fuerteventura

Gran Tarajal ma promenadę, tuż obok przystani, z licznymi usługami rekreacyjnych i gastronomicznymi. Każdy, kto odwiedzi spokojną przystań Gran Tarajal będzie mógł skosztować świeżych ryb w restauracjach oferujących potrawy lokalne. Usługi monitoringu 24 godziny na dobę na tej przystani pozwalają użytkownikom bezpiecznie cieszyć się wakacjami.

Isla Fuerteventura

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
170

170

5 m.

5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ