Port Gran Tarajal

Wioska rybacka na przystani
Znajdujący się w południowej części wyspy Fuerteventura, port Gran Tarajal obsługuje zarówno łodzie rekreacyjne jak i rybackie na 170 miejscach do cumowania. Położony w małej miejscowości o tej samej nazwie, z odczuwalnym klimatem rybackim, może pochwalić się spokojem otaczających go wód. Spokój ten zawdzięcza się płaskorzeźbie terenu. Przystań wyposażona jest w ‘travelift’, żurawia, pochylnię, a na pirsach jest dostęp do prądu i wody pitnej. Poza tym, prysznice i toalety są dostępne dla wszystkich odwiedzających przystań.
Spokojna przystań do zacumowania na Fuerteventura
Gran Tarajal ma promenadę, tuż obok przystani, z licznymi usługami rekreacyjnych i gastronomicznymi. Każdy, kto odwiedzi spokojną przystań Gran Tarajal będzie mógł skosztować świeżych ryb w restauracjach oferujących potrawy lokalne. Usługi monitoringu 24 godziny na dobę na tej przystani pozwalają użytkownikom bezpiecznie cieszyć się wakacjami.
Lashings
170
Max draught
5 m.
Max length
14 m.
Drinkable water
Catering
Power
Localidad
Tuineje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
4
255
13 256
262
10045