OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port El Rosario

Port El Rosario Mariny i przystanie na Fuerteventurze
Port El Rosario Mariny i przystanie na Fuerteventurze
Port El Rosario Mariny i przystanie na Fuerteventurze

Marina w stolicy Fuerteventury

Znajdująca się w Porcie El Rosario, na wschodzie wyspy, jest portem stolicy Fuerteventury głównie przeznaczonym do celów komercyjnych i transportowych, choć ma także miejsca do cumowania i kotwicowisko. Ze swoimi 60 miejscami do cumowania dla łodzi zapewnia przestrzeń do 12 metrów długości z zanurzeniem wynoszącym 5 metrów. Z tego portu korzystają zarówno promy jak i statki wycieczkowe. Jest jedną z najlepszych marin przygotowanych do rozwiązywania problemów technicznych na całej wyspie, jako że oferuje usługi w zakresie mechaniki i elektroniki na samym molo.

Hotele i supermarkety w pobliżu przystani

Różnorodność usług dostępnych w Porcie El Rosario, w tym supermarkety, zapewniają, że wszystkie potrzeby rekreacyjne i zaopatrzeniowe żeglarzy są zaspokojone dzięki bliskość do portu. Osoby, które chcą pozostać na lądzie będą mieć szeroki wybór hoteli. Ta marina oferuje również dostęp do Internetu, ‘travelift’u’, sklepów z artykułami do łodzi, dzięki którym cumowanie w stolicy Fuerteventury jest jeszcze bardziej wygodne i praktyczne.

Isla Fuerteventura

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

60

60

5 m.

5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ