Port El Rosario

Marina w stolicy Fuerteventury
Znajdująca się w Porcie El Rosario, na wschodzie wyspy, jest portem stolicy Fuerteventury głównie przeznaczonym do celów komercyjnych i transportowych, choć ma także miejsca do cumowania i kotwicowisko. Ze swoimi 60 miejscami do cumowania dla łodzi zapewnia przestrzeń do 12 metrów długości z zanurzeniem wynoszącym 5 metrów. Z tego portu korzystają zarówno promy jak i statki wycieczkowe. Jest jedną z najlepszych marin przygotowanych do rozwiązywania problemów technicznych na całej wyspie, jako że oferuje usługi w zakresie mechaniki i elektroniki na samym molo.
Hotele i supermarkety w pobliżu przystani
Różnorodność usług dostępnych w Porcie El Rosario, w tym supermarkety, zapewniają, że wszystkie potrzeby rekreacyjne i zaopatrzeniowe żeglarzy są zaspokojone dzięki bliskość do portu. Osoby, które chcą pozostać na lądzie będą mieć szeroki wybór hoteli. Ta marina oferuje również dostęp do Internetu, ‘travelift’u’, sklepów z artykułami do łodzi, dzięki którym cumowanie w stolicy Fuerteventury jest jeszcze bardziej wygodne i praktyczne.
Lashings
60
Max draught
5 m.
Max length
12 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Power
Lashing renting
Localidad
Puerto del Rosario
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
4
255
13 256
262
10045