OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Real Club de Golf de Tenerife

Real Club de Golf de Tenerife Pola golfowe na Teneryfie
Real Club de Golf de Tenerife Pola golfowe na Teneryfie
Real Club de Golf de Tenerife Pola golfowe na Teneryfie

Drugie najstarsze pole golfowe Hiszpanii znajduje się na Teneryfie

El Real Club de Golf de Tenerife znajduje się na północnym wschodzie Teneryfy i jest drugim najstarszym polem golfowym w Hiszpanii, stworzonym w 1932 roku przez prestiżowych zawodników klubu, takich jak Antonio Lucena, Andrés Alberto, Joaquín Laynez i Aureliano Yanes. Zaprojektowany wśród pól uprawnych i owocowych drzew, zawiera również stuletni zagajnik, idealnie zintegrowany z polnymi elementami przyrody, co w rezultacie daje relaksującą atmosferę do gry w golfa przez cały rok.

Gra w golfa niedaleko portu lotniczego Aeropuerto de Tenerife Norte

Zaledwie kilka minut od portu lotniczego Tenerife Norte, Real Club de Golf de Tenerife wymaga od graczy umiejętności golfisty i kondycji fizycznej. Obszar ma duże różnice nachylenia ze względu na swoje położenie geograficzne, w związku z czym zaleca się używanie elektrycznych wózków golfowych i buggy. Pole golfowe składa się z 18. dołków o normie par 71, z małymi i głębokimi wąwozami, wykorzystanymi jako naturalne przeszkody. Z czterema długimi dołkami par 5, pole jest wymagające, aczkolwiek stymulujące najbardziej doświadczonych golfistów.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
18

18

71

71

Hombres 28 / Mujeres 34

Hombres 28 / Mujeres 34

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ