Real Club de Golf de Tenerife

Drugie najstarsze pole golfowe Hiszpanii znajduje się na Teneryfie

El Real Club de Golf de Tenerife znajduje się na północnym wschodzie Teneryfy i jest drugim najstarszym polem golfowym w Hiszpanii, stworzonym w 1932 roku przez prestiżowych zawodników klubu, takich jak Antonio Lucena, Andrés Alberto, Joaquín Laynez i Aureliano Yanes. Zaprojektowany wśród pól uprawnych i owocowych drzew, zawiera również stuletni zagajnik, idealnie zintegrowany z polnymi elementami przyrody, co w rezultacie daje relaksującą atmosferę do gry w golfa przez cały rok.

Gra w golfa niedaleko portu lotniczego Aeropuerto de Tenerife Norte

Zaledwie kilka minut od portu lotniczego Tenerife Norte, Real Club de Golf de Tenerife wymaga od graczy umiejętności golfisty i kondycji fizycznej. Obszar ma duże różnice nachylenia ze względu na swoje położenie geograficzne, w związku z czym zaleca się używanie elektrycznych wózków golfowych i buggy. Pole golfowe składa się z 18. dołków o normie par 71, z małymi i głębokimi wąwozami, wykorzystanymi jako naturalne przeszkody. Z czterema długimi dołkami par 5, pole jest wymagające, aczkolwiek stymulujące najbardziej doświadczonych golfistów.

Even
71
Handicap
Hombres 28 / Mujeres 34
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Catering
Club rental
School
Localidad
Tacoronte
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045