AKTUALNE INFORMACJE |

Koronawirus (COVID-19)

Salobre Golf & Resort

Dwa pola golfowe w jednym kompleksie, w pobliżu Maspalomas
Salobre Golf & Resort znajduje się w pobliżu centrum turystycznego Maspalomas i jest kompleksem dwóch różnych pól golfowych. Salobre Sur, zaprojektowany został w 2000 roku przez architekta Rolanda Fauré, ściśle współpracującego ze słynnym architektem Robertem Trendem Jonesem, podczas gdy pole Salobre Norte zaprojektował znany architekt Ron Kirby w 2008 roku. Te dwa pola wtapiają się w charakterystyczny pustynny krajobraz południowej części wyspy Gran Canaria, z widokami na morze i góry.
Gra w golfa przy pięciogwiazdkowym kurorcie na Gran Canaria
Dwa pola kompleksu Salobre Golf & Resort znajdują się przy pięciogwiazdkowym kurorcie Sheraton Salobre Golf Resort & Spa. Salobre Sur jest polem sprytnie wpasowanym w teren doliny między wąwozami i dostępnym dla graczy o każdym poziomie umiejętności. Najbardziej charakterystyczny jest dołek numer 11 par 3, który wymaga zdecydowanego uderzenia, aby piłka nie zagubiła się w wąwozie. Salobre Norte jest zdecydowanie trudniejszym polem, w bardziej naturalnym środowisku. Jego dołek numer 5 par 5 wymaga dobrego drivera, gdyż piłka musi przelecieć nad kanionem wulkanicznej skały.
Even
71, 70
Handicap
-
Hole number
18 hoyos , 18 hoyos
Round time
-
Accomodation
Catering
Parking
School
Putting green
Localidad
Maspalomas
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
13
262
10045