Salobre Golf Old Course

Dwa pole golfowe wewnątrz jednego kompleksu blisko Maspalomas

Salobre Hotel Resort & Serenity, mieszczący się w południowej części Gran Canarii, w wyjątkowej lokalizacji na łonie przyrody z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki oraz pole golowe, został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, aby zapewnić odwiedzającym odpoczynek, przyjemność, spokój i dobre samopoczucie. W tym celu ten 5-gwiazdkowy hotel został wyposażony w najbardziej ekskluzywne instalacje i usługi na wyspie: golf, wellness center, pustynne otoczenie, różne punkty gastronomiczne i wiele więcej. Salobre Hotel został uznany za najlepszy hotel do uprawiania golfa w Hiszpanii w 2016 r. Jest to jedyny resort na Gran Canarii z dwoma polami 18-dołkowymi, New i Old Course. Od 17 października resort będzie liczyć trzy pola. Zostanie połączonych 18-dołków Old Course i 9 dołków (dołki od 1. do 3. i od 13. do 18.) z par 36 New. Golfiści będą mogli więc cieszyć się tym polem o intymnym charakterze. Pole Salobre Golf jest przeznaczone dla graczy na wszystkich poziomach i znajduje się tutaj jeden z najbardziej wymagających i charakterystycznych dołków na świecie, który jest otoczony kamieniami i stanowi nie lada wyzwanie dla golfistów. Pole jest w pełni zintegrowane z resortem oraz naturalnym otoczeniem oraz w żaden sposób nie narusza krajobrazu.

Even
71
Handicap
36 ladies & 28 gentlemen
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Maspalomas
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
258
262
10045