Salobre Golf Old Course & New Course

Dwa pole golfowe wewnątrz jednego kompleksu blisko Maspalomas
Salobre Hotel Resort & Serenity, mieszczący się w południowej części Gran Canarii, w wyjątkowej lokalizacji na łonie przyrody z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki oraz pole golowe, został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, aby zapewnić odwiedzającym odpoczynek, przyjemność, spokój i dobre samopoczucie. W tym celu ten 5-gwiazdkowy hotel został wyposażony w najbardziej ekskluzywne instalacje i usługi na wyspie: golf, wellness center, pustynne otoczenie, różne punkty gastronomiczne i wiele więcej. Salobre Hotel został uznany za najlepszy hotel do uprawiania golfa w Hiszpanii w 2016 r. Jest to jedyny resort na Gran Canarii z dwoma polami 18-dołkowymi, New i Old Course. Od 17 października resort będzie liczyć trzy pola. Zostanie połączonych 18-dołków Old Course i 9 dołków (dołki od 1. do 3. i od 13. do 18.) z par 36 New. Golfiści będą mogli więc cieszyć się tym polem o intymnym charakterze. Pole Salobre Golf jest przeznaczone dla graczy na wszystkich poziomach i znajduje się tutaj jeden z najbardziej wymagających i charakterystycznych dołków na świecie, który jest otoczony kamieniami i stanowi nie lada wyzwanie dla golfistów. Pole jest w pełni zintegrowane z resortem oraz naturalnym otoczeniem oraz w żaden sposób nie narusza krajobrazu.
Gra w golfa na Gran Canarii w 5-gwiazdkowym resorcie
Pole New zostało zbudowane w 2008 r., natomiast 4 lata temu miał miejsce remont, w ramach którego stworzono nowe miejsca startowe („tee”). Pole zaprojektował Ron Kirby, jednak uległo ono dość istotnym zmianom w ostatnich latach. Pole, w wyjątkowej lokalizacji na łonie przyrody z pięknym widokiem na góry i na resort, sprawia, że chęć zdobycia handicapu to tylko jeden z wielu powodów podjęcia się gry. Na polu Old, otwartym w 1999 r., przyjmowani są wszyscy odwiedzający resort. Jest to piękne, bogate w roślinność pole, na którym dołki zostały rozmieszczone w taki sposób, aby gracze mogli przećwiczyć uderzenia techniczne typowe dla profesjonalnych pól. To 18-dołkowe pole PAR 71 zaprojektował Roland Favré i odbyły się tu liczne mistrzostwa i zawody, takie jak PGA Hiszpanii w 2006, Mistrzostwa Hiszpanii Seniorów i Kobiet w 2001 r. i ostatnio w sierpniu 2022 r. Mistrzostwa Wysp Kanaryjskich w Golfie Amatorskim. Oprócz tego Salobre Golf został wyposażony w „Club Fitting Centre”, specjalną przestrzeń, która pomaga graczom podnieść poziom gry z wykorzystaniem technologii „Trackman System”. Ten system odzwierciedla wszystkie szczegóły dotyczące wariacji ruchu zamachowego („swingu”) gracza z precyzją godną radaru bojowego i oferuje sugestie mające na celu poprawę uderzeń i tym samym wyników.
Even
71 & 36
Handicap
-
Hole number
18 & 9
Round time
-
Accomodation
Catering
Parking
School
Putting green
Localidad
Maspalomas
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
258
262
10045