OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Podróż na wyspy
Kanaryjskie wlistopadzie

Jeśli wybierzesz się na Wyspy Kanaryjskie w listopadzie, nawet nie zauważysz, że zima jest tuż, tuż. Możesz nadal cieszyć się morzem, piaskiem i czystym niebem idealnym dla miłośników astronomii, jak w każdej innej porze roku.
Średnia
temperatura
24° C

Słońce przez
9 godzin
dziennie

W tym miesiącu
polecamy Ci...

1
Pływanie
na desce

Nadchodzi sezon fal , a z nim najlepszy czas na surfowanie po naszych krystalicznie czystych wodach, Zmierz się z wyzwaniami, które zapewnią Ci zróżnicowane falelub pod okiem trenera rozpocznij naukę surfingu podczas wakacji w listopadzie. Nie trzeba brać ze sobą swojej deski! Na wyspach zapewnia się wiele usług dla miłośników sportu, są też punkty wynajmu sprzętu. Jeśli na wyspach jest coś w nadmiarze, to atmosfera na surfowanie!

Miejsca do surfowania
Miejsca na bodyboard
Szkoły

2
Odkryj kolory
piasku na Wyspach
Kanaryjskich

Spacer po plaży... na wakacjach w listopadzie? Oczywiście! I to nie tylko spacery: w tym miesiącu możesz także się kąpać i cieszyć się słońcem dzięki najlepszemu klimatowi na świecie. Skorzystaj z pobytu, aby znaleźć idealną plażę: może będzie to mała, czarna zatoczka? A może będzie mieć złoty piasek i wodę w nieprawdopodobnym kolorze? Co by nie było, wymarzona plaża czeka na Ciebie na Wyspach Kanaryjskich, więc pakując walizkę, nie zapomnij kostiumu kąpielowego ani kremu do opalania!

Plaże z białym piaskiem
Plaże z czerwonym piaskiem
Plaże z czerwonym piaskiem
Plaże z czarnym piaskiem

3
Międzynarodowy
Festiwal
Latawców

Co roku w listopadzie na plaży El Burro, na Fuerteventura, świętuje się zdarzenie, podczas którego w niebo radośnie wznosi się ponad sto latawców, A może weźmiesz też swój i dołączysz do innych uczestników puszczających kolorowe latawce?

Można również skorzystać z okazji, aby odkryć obszar chronionego krajobrazu Parque Natural Corralejo, gdzie znajdują się największe wydmy na Wyspach Kanaryjskich: na północy, z białego piasku skąpanego w oceanie, a na południu, z tonami wulkanicznymi.

Obszar chronionego krajobrazu Corralejo
Fuerteventura

Kombinezon neoprenowy
deska surfingowa