Podróż na wyspy Kanaryjskie w listopadzie

Jeśli wybierzesz się na Wyspy Kanaryjskie w listopadzie, nawet nie zauważysz, że zima jest tuż, tuż. Możesz nadal cieszyć się morzem, piaskiem i czystym niebem idealnym dla miłośników astronomii, jak w każdej innej porze roku.

Contenido

Nadchodzi sezon fal , a z nim najlepszy czas na surfowanie po naszych krystalicznie czystych wodach, Zmierz się z wyzwaniami, które zapewnią Ci zróżnicowane falelub pod okiem trenera rozpocznij naukę surfingu podczas wakacji w listopadzie. Nie trzeba brać ze sobą swojej deski! Na wyspach zapewnia się wiele usług dla miłośników sportu, są też punkty wynajmu sprzętu. Jeśli na wyspach jest coś w nadmiarze, to atmosfera na surfowanie!

Contenido

Spacer po plaży... na wakacjach w listopadzie? Oczywiście! I to nie tylko spacery: w tym miesiącu możesz także się kąpać i cieszyć się słońcem dzięki najlepszemu klimatowi na świecie. Skorzystaj z pobytu, aby znaleźć idealną plażę: może będzie to mała, czarna zatoczka? A może będzie mieć złoty piasek i wodę w nieprawdopodobnym kolorze? Co by nie było, wymarzona plaża czeka na Ciebie na Wyspach Kanaryjskich, więc pakując walizkę, nie zapomnij kostiumu kąpielowego ani kremu do opalania!

Imagen
Playa de Anfi del Mar
Playa de Anfi del Mar
Contenido

Co roku w listopadzie na plaży El Burro, na Fuerteventura, świętuje się zdarzenie, podczas którego w niebo radośnie wznosi się ponad sto latawców, A może weźmiesz też swój i dołączysz do innych uczestników puszczających kolorowe latawce?

Można również skorzystać z okazji, aby odkryć obszar chronionego krajobrazu Parque Natural Corralejo, gdzie znajdują się największe wydmy na Wyspach Kanaryjskich: na północy, z białego piasku skąpanego w oceanie, a na południu, z tonami wulkanicznymi.

Imagen
Imagen - Noviembre en las IC - Cometas
Imagen - Noviembre en las IC - Cometas
Contenido
  • Kombinezon neoprenowy
  • Deska surfingowa