OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Winnica Los Berrazales

Winnica Los Berrazales, Winnice na wyspie Gran Canaria
Winnica Los Berrazales, Winnice na wyspie Gran Canaria
Winnica Los Berrazales, Winnice na wyspie Gran Canaria

Tradycyjne wina pośród plantacji kawy i kanaryjskich pomarańczy

Położona u podnóża szczytów Tamadaba, w rozgałęzieniach doliny Agaete w północno-zachodniej części wyspy Gran Canaria, winnica Los Berrazales prowadzi swą działalność winiarską na posiadłości La Laja, znanej również z plantacji kawy i pomarańczy. W tym regionie rodzina Lugo-Jorge zarządza winnicą opartą na winorośli odmiany listán negro uprawianej metodą tradycyjną. Los Berrazales wytwarza wytrawne i półwytrawne wina czerwone, różowe i białe.

Wizyta z przewodnikiem po winnicy i winiarni

Winnica Los Berrazales oferuje możliwość obserwowania prac winiarskich w terenie. Przyjmuje zwiedzających codziennie, od poniedziałku do piątku w szerokim zakresie godzin, a w soboty i niedziele po uprzedniej rezerwacji. Podczas wizyty z przewodnikiem można poznać proces produkcji wina oraz uprawy pomarańczy i kawy na posiadłości La Laja. Na miejscu można nabyć tutejsze wino, rozlewane do butelek zaprojektowanych przez kanaryjskiego artystę Pepe Dámaso.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ