Loro Parque

Wyjątkowy pokaz orek na Wyspach Kanaryjskich
Loro Parque ma wyjątkowy pokaz orek na Wyspach Kanaryjskich. Położony w Puerto de la Cruz, na północy wyspy Teneryfy, jest znany z prezentowania widowiska, którego jakikolwiek opis jest niewystarczający. Podczas niego orki tańczą w rytm muzyki i nurkują w ogromnym przezroczystym basenie, w którym można obserwować wszystkie ich ruchy pod wodą. Skoki i akrobacje są tak spektakularne, że normalne jest, iż woda opryskuje pierwsze rzędy widzów. Stanowczo to obowiązkowy punkt podczas wizyty w tym parku.
Największa kolekcja papug na świecie w Puerto de la Cruz
Międzynarodową sławę Loro Parque zawdzięcza imponującej kolekcji egzotycznych ptaków z ponad 300 gatunkami papug. A to dlatego, że celem Fundacji Loro Parque jest ochrona i zachowanie zwierzą zagrożonych wyginięciem. Dlatego ten park również posiada największy na świecie pawilon dla pingwinów z ponad 250 okazami. Ma również akwarium, w którym ryby i rekiny pływają pomiędzy rafami koralowymi w niewielkiej odległości od odwiedzających gości. A w jego ogromnych obiektach wypoczywają goryle, tygrysy, a nawet mrówkojady. Za całą tę pracę doceniony został on nagrodą Animal Embassy 2008 jako odpowiedzialny park i o zrównoważonym rozwoju.
Catering
Parking
Shows
Localidad
Puerto de La Cruz
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045