OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Piramida Arony

Piramida Arony Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Piramida Arony Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Piramida Arony Atrakcje turystyczne na Teneryfie

Spektakle muzyczne w południowej Teneryfie

Piramida Arony, położona w południowej części Teneryfy, w Playa de las Américas (Plaży Ameryk), składa się ze spektakularnej sali, w której odbywają się wszelkiego rodzaju wydarzenia, wystawy i spektakle. ‘Show’ muzyczne i taneczne, które są regularnie organizowane w audytorium Piramidy Arony przyciągają zarówno turystów jak i stałych mieszkańców Teneryfy. Nie do pomyślenia byłoby, aby przegapić doświadczenie takie jak to. Tutaj sztuka łączy się z najnowocześniejszymi technologiami audiowizualnymi nie pozostawiając nikogo obojętnym.

Idealna noc w audytorium

Bardzo blisko Piramidy Arony znajdują się hotele i restauracje. Można tutaj cieszyć się wyjątkowymi na świecie spektaklami przedstawianymi w tym imponującym audytorium oraz skosztować dań kuchni lokalnej i międzynarodowej w jednej z restauracji w okolicy. Rozrywki są tutaj niemalże nieuniknione, co sprawia, że spędzimy noc w inny sposób niż zwykle i będzie to niezapomniane, idealne doświadczenie. A wszystko to w pobliżu plaży, z muzyką szumu fal i w przyjemnej temperaturze, jaka wieczorami panuje na południu Teneryfy.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ