Piramida Arony

Spektakle muzyczne w południowej Teneryfie

Piramida Arony, położona w południowej części Teneryfy, w Playa de las Américas (Plaży Ameryk), składa się ze spektakularnej sali, w której odbywają się wszelkiego rodzaju wydarzenia, wystawy i spektakle. ‘Show’ muzyczne i taneczne, które są regularnie organizowane w audytorium Piramidy Arony przyciągają zarówno turystów jak i stałych mieszkańców Teneryfy. Nie do pomyślenia byłoby, aby przegapić doświadczenie takie jak to. Tutaj sztuka łączy się z najnowocześniejszymi technologiami audiowizualnymi nie pozostawiając nikogo obojętnym.

Idealna noc w audytorium

Bardzo blisko Piramidy Arony znajdują się hotele i restauracje. Można tutaj cieszyć się wyjątkowymi na świecie spektaklami przedstawianymi w tym imponującym audytorium oraz skosztować dań kuchni lokalnej i międzynarodowej w jednej z restauracji w okolicy. Rozrywki są tutaj niemalże nieuniknione, co sprawia, że spędzimy noc w inny sposób niż zwykle i będzie to niezapomniane, idealne doświadczenie. A wszystko to w pobliżu plaży, z muzyką szumu fal i w przyjemnej temperaturze, jaka wieczorami panuje na południu Teneryfy.

Catering
Is accessible
Localidad
Arona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045