Hotel Rural Maipez

Wielki dom z apartamentami w północnej części Gran Canarii
Santa Brígida to przestrzeń, wiele kamiennych elementów i fotele w bardzo angielskim stylu; San Mateo jest bardziej dystyngowany, wyposażony w biurko, sielskie obrazy i balkon, a z Santa Lucía emanuje ciepło, wyczuwalne w kutych elementach i wiklinie. Takie mają nazwy i taką osobowość apartamenty i dwuosobowe pokoje w Maipez, majestatycznym hotelu, który otwiera swoje drzwi każdemu gościowi, a towarzyszy mu w tym niemy świadek - trzywiekowy imponujący figowiec. Łatwo jest zatopić spojrzenie w wąwozach i górach w zieleni w tej magicznej kryjówce położonej w północnej części Gran Canarii.
Hotel agroturystyczny tuż nad wąwozem Guiniguada
Usytuowany tuż nad wąwozem Guiniguada, symbolicznym miejscu wyspy, hotel agroturystyczny Maipez pełen jest niewielkich i przytulnych zakątków zachęcających do zatrzymania się, odpoczynku i - dlaczego nie - do gry w tenisa oraz w padla na pobliskich kortach. Można też skorzystać z łaźni tureckiej lub zanurzyć się w małym basenie na świeżym powietrzu, otoczonym z każdej strony wprawiającą z zamyślenie, a zarazem uspokajającą zielenią.
Airport distance
21.8 km
Environment
Agroturystyka
Parking
Room service
WiFi
Pool
Spa
Localidad
La Calzada

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045